UNITED FEDERATION OF PLANETS uni49

Sojusz "United Federation of Planets" najlepszy sojusz na uni49

...koniec prawie zawsze jest początkiem... nadszedł nasz czas!


#1 2007-08-02 09:13:34

Neosik

U.F.P.

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 11

chcem moona

panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe ... ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Offline

 

#2 2007-08-02 16:51:09

Neosik

U.F.P.

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 11

Re: chcem moona

panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!panowie i panie czy jest ktoś w tym sojuszu kto jest w stanie w 7 galaktyce zjechać  mi flote aby zrobić próbe moonową może ktoś z was ma konto moonowe  pisałem do tiomona ale niestety timon można by rzec że albo ma mnie wdupie albo faktycznie  nie ma czasu (((((  nie musi być z 7 gali ale kurwa do kogo pisać żeby chociaż spróbować na tej unii zrobić księżyc na cały sojusz nie ma nikogo kto by pomógł ja wiem że się rzadko udzielam ale do huja pana co wy obrażeni jesteście żywe trupy czy jak ????? czyje to forum ???? wkurwiony jestem !!!!!!!!!v

Offline

 

#3 2007-08-03 12:39:29

manyek

Granitowy taran z gumową obsadką [U.F.P.]

1294296
Skąd: BRZEGunio
Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 424

Re: chcem moona

Ja ci powiem tak byłem kupe czasu w tym soju i było zajebiście ale pewnego dnia coś sie zaczęło sypac ludzie znikali bez sladu tylko nieliczni cos napisali że odchodzą bo coś tam (różne argumenty były ). Nie wiem jak inni ale ja zauważyłem to dopiero jak nam modelator zaginął... gra sie toczyła dalej ktos przychodził nowy potem odchodził i tak w koło duzo ludzi sie przewinęło i to trwało az do momentu kiedy to sensor nasz najwiekszy z wodzów dostał bana i słuch po nim zaginął. Coś sie wtedy stało ludzie zaczęli odchodzić w zorganizowanych grupach jak to było zorganizowane jakieś autobusy po podstawiali czy co ??? teraz na forum są pustki a pamiętam czasy że było po 10 osób na raz ale sie kręciło mam nadzieje że do was wrócę a sensor sie odnajdzie pozdrawiam KU CHWALE


...by ManYek
http://www.bytovia.pl/flagi/fany/trzej_krolowie_wielkich_miast.gif
http://img409.imageshack.us/img409/1261/beztytu322u11tq7.jpg

Offline

 

#4 2007-08-03 23:54:07

Golmar

Żarłoczny karzeł dzieciobójca [S.A.]

9676225
Zarejestrowany: 2007-04-23
Posty: 43

Re: chcem moona

Manyek masz racje! Coś sie stało niedobrego w sojuszu ale mam nadzieje że to tylko przejściowa sytuacja i po wakacjach wszystko wróci do życia i że forum będzie odwiedzane częściej przez ludzi
Ja na pewno nigdzie sie nie wybieram i nie ucieknę z sojuszu wręcz przeciwnie za niedługo bede top 900 i przejdę  do głównego sojuszu! Trzymajcie sie

Offline

 

#5 2007-08-04 11:47:38

Neosik

U.F.P.

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 11

Re: chcem moona

Powiem szczerze że otrzymałem te konto od jednego z was  znaczy od kolegi z unii 43 który z kolei wziął konto od sesnora chyba nie ważne ... gdyby nie to już by mnie nie było w tym sojuszu .... ale cenie sobie lojalność i honor dlatego zostaje ... i nie wykluczam że niedługo po wakacjach jeśli to się nie zmieni a ja zgodnie z planem wjede w top 300 to poprosze was żebyście zgodzili się na moje odejście jeśli nie to zostane ale będzie to tylko formalne bycie w sojuszu

Offline

 

#6 2007-08-20 10:46:26

sensor

Majster WielePromili

8579141
Zarejestrowany: 2007-03-08
Posty: 922

Re: chcem moona

Wróciłem ale z tego co mi wiadomo to nie na długo Widzę ze sojusz się sypie pod moją nie obecność i pewnie się rozsypie na dobre ponieważ we wrześniu mam rozprawę i mogą mi tam przykleić 2 lata więc o powrocie do gry raczej nie ma mowy ;/


Dziękuje wszystkim za te kilkanaście miesięcy cudownej gry, cieszę się że się spotkaliśmi, okazaliście sie przednimi ludźmi z którymi chętnie bym został gdyby nie te przykre okoliczności - pozostaje liczy na łagodny wymiar sprawiedliwości - w co wątpię. Brak mi słów ale jeszcze raz dziękuję za wspólną grę.


http://5.UploadMirror.com/uploaded/4/386/banner_break_04_16_2007_02_59_48_75733.gif

Offline

 

#7 2007-08-20 12:11:01

Samurajji

Chiński płonący smoczek [UFP]

10816426
Skąd: Szczytno
Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 459

Re: chcem moona

Sensor jak mogłeś nas zostawić
Szkoda że złapali Cię ale takie życie wredne jest .... ja Tobie też dziękuje za wspólną gre i za wszystkie rozmowy
Obiecuje że jak bede miał więcej czasu to postaram się  aby sojusz wytrzymał  jak najdłużej aż wyjdziesz z paki   Obecnie nie mam za dużo czasu dla tego nie udzielam się zbyt aktywnie na forum ale  się to zmieni wkróce
Pozdrawiam CIę serdecznie i 3- maj się   


_________________
Ku chwale U.F.P.
Samurajj

Offline

 

#8 2007-08-20 17:32:55

manyek

Granitowy taran z gumową obsadką [U.F.P.]

1294296
Skąd: BRZEGunio
Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 424

Re: chcem moona

A ja cie zapraszam na gadulca kolego " na dywanik " tak jak niegdyś ty mnie wezwałeś


...by ManYek
http://www.bytovia.pl/flagi/fany/trzej_krolowie_wielkich_miast.gif
http://img409.imageshack.us/img409/1261/beztytu322u11tq7.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klanman.pun.pl www.eeitp.pun.pl www.spolecznosc-bogow.pun.pl www.apocalypticshinobi.pun.pl www.hodowlaptasznikow.pun.pl